Ruiyan RY3200 Optik Güç Ölçer-50 ~ + 26dbm
RY3200 El optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik fiber ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli kaybı ölçümleri yanı sıra.
uygulama telekom Bakım CCTV Bakım kapsamlı kablo yapı sistemi optik aletler araştırma ve geliştirme optik iletişim eğitimi ve laboratuar test diğer optik projesi
özellikler kullanıcı kendini kalibrasyon fonksiyonu rahat LCD ekran ve isteğe bağlı arka LCD ekran gece operasyonu destekler dBm veya mw güç ölçümleri ve ekleme kaybı dB düşük pil tüketimi, fazla 240 saat sürekli çalışma süresi üç 1.5 V alkalin piller için İsteğe bağlı 10 dakika Otomatik kapatma fonksiyonu
teknik Veriler
Model
RY3200A
RY3200B
dalga boyu (nm)
(1650nm için 650nm)
dedektör
InGaAs
ölçüm Aralığı (dBm)
-70 ~ + 10
-50 ~ + 26
belirsizlik
+ 5%
kalibre Dalgaboyu (nm)
650,850,980, 1300,1310, 1490,1550 (daha kalibre dalga boyu isteğe bağlı olabilir)
çözünürlük (dB)
lineer 0.1% veya Non-lineer 0.01dBm
optik Bağlayıcı
FC/Evrensel 2.5mm adaptör (FC, SC, ST değiştirilebilir konnektör isteğe bağlı olabilir)
güç Kaynağı
alkalin Pil (3 AA 1.5 V piller)
pil Çalışma Süresi
240 h 1.5 V Pil ile (3)
çalışma Sıcaklığı (oC)
-10 ~ + 60
depolama Sıcaklığı (oC)
-25 ~ + 70
bağıl Nem
152x74x26
boyut (mm)
0 ila 95% (yoğuşmasız)
ağırlık
290g
standart Paketleri
MODEL
IÇERIR
tüm RY3200 Modelleri
1. RY3200 Optik Güç Ölçer
1. SC Adaptörü
3. User Manuel,
4. Pamuk bezlerden
5. Yumuşak taşıma çantası. Ruiyan RY3100A Optik Işık Kaynağı 1310/1550nm
RY-3100 optik ışık kaynağı sağlayabilir 1 4 özel gereksinimlerini karşılamak için çıkış dalga boylarını için, 650nm kırmızı kaynağı ve dahil 1310/1550nm dalga boyları için tek modlu fiber veya 850/1300nm dalga boyları için modlu fiber, yanı sıra diğer dalga boylarında müşteri ihtiyaçlarına göre. RY-3200 optik güç ölçer ile birlikte, bu fiber optik ağ karakterizasyonu için mükemmel bir çözümdür.
özellikler
1 ~ 4 çıkış dalga boylarını sağlar hangi müşterilerin ihtiyaçlarına göre isteğe bağlı olabilir
CW, 650nm de 2Hz modülasyon çıkışı, ve CW, 270Hz, 1 KHz, 2 KHz
diğer dalga boylarında modülasyon çıkışı.
yüksek çıkış gücü kararlılığı
kararlı çıkış dalga boyu
aydınlatmalı LCD ekran gece operasyonu destekler
kompakt boyutu ve iyi görünüm
büyük LCD, kolay kullanım
uygulamalar
Telekom bakım
bakım CATV
optik lifler Test Laboratuvarı
diğer Fiber Optik Ölçümleri
özellikler
tipi
RY3100A RY3100B
RY3100C
RY3100D
RY3100E
dalga boyları (nm)
1310/1550nm
1310/1490/
1550nm
850/1310/
1550nm
1300/1310/
1550nm
850/1300/
1310/1550nm
verici Tipi
FP-LD, LED veya diğerleri belirtiniz
çıkış Gücü (dBm)
-6 ~-7 (1310/1550nm), > 0 (650nm)
spektral Genişlik (nm)
5
çıkış Kararlılığı
+ 0.05dB/15 mins; + 0.1dB/8 saat
modülasyon Frekanslar
CW/2 (650nm)/270, 1 K, 2 K (1310nm/1550nm)
optik Bağlayıcı
FC/PC
(değiştirilebilir FC/SC/ST konnektörleri isteğe bağlı olabilir)
güç Kaynağı
alkalin Pil (3 AA 1.5 V piller)
pil Çalışma Süresi (saat)
45
çalışma Sıcaklığı (oC)
_ 10 ~ + 60
depolama Sıcaklığı (oC)
_ 25 ~ + 70
boyut (mm)
172*82*33
ağırlık
295g
öneri
RY-3100 El Işık Kaynağı ile optimal kullanımı için tasarlanmış RY3200 Optik Güç metre optik kaybını ölçmek için hem sigle modu ve çoklu fiber kablo.

  • Model Numarası: RY3200B+RY3100A
  • OPM Wavelength Range(nm): 800~1700nm
  • Measurement Range(dBm): -50~+26
  • Calibrated Wavelength: 850/980/1300/1310/1490/1550nm
  • Optical Connector: FC(interchangeable SC,ST)
  • Optical Light Source Wavelength: 1310/1550nm
  • Output Power: -6 to -7dBm
  • Optical Light Source Connector: FC/PC
  • Manufacturer: RUIYAN

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)